Country a Bluegrass nad Beronkou

Informace o festivalu “Modrý Beroun” na stránkách zde:
http://modryberoun.webnode.cz/
Zdravím všechny kamarády Vandrtorny!
Ahoj
Pavel
Informace o festivalu “Modrý Beroun” na stránkách zde:
http://modryberoun.webnode.cz/
Zdravím všechny kamarády Vandrtorny!
Ahoj
Pavel
Hudební skupina Hop Trop, která vznikla v roce 1980 a za celou dobu svojí existence se udržuje ve stejném složení: Jaroslav Samson Lenk, Ladislav Huberťák Kučera a Jaromír Šroub Vondra, letos slaví 35. narozeniny. A jak jinak to oslavit než pěknou řádkou koncertních vystoupení a speciálním CD s názvem Hop trop 35 let, které vychází 2.3.2015.
Více na www.hoptrop.cz nebo www.samsonlenk.cz
Ahoj kamarádi,
zítra, v úterý a ve středu jdeme do tuhých bojů o postup do posledních 40!!
Jde opravdu do tuhého, ale věříme, že s vaší podporou můžeme uspět.
Moc děkujeme za dosavadní vývoj, byl úžasný.
Pondělí 19.11. ve 14:00 – Vítr nad Berounkou x Až přijde ten den (Michal Tučný)-
CR POHAR A
Úterý 20.11. v 10:20 – Srpen 1968 x Splacenej dluh (Zelenáči) – CR POHAR A
Středa 21.11. v 9:20 – Patrona z války x Pastor z Little Fort (Zelenáči) – CR POHAR A
Milí fanoušci Gladly S.W. v tomto kole už opravdu přituhuje a věřte, že každý hlas může rozhodnout. Pokuste se sehnat pro hlasování ještě další vaše kamarády. Třeba potom rozšíří vaše řady 🙂
Moc děkujeme
Gladly S.W.
tel.: 777 144 686
www.gladlysw.cz
Tradiční setkání u pomníčku Páji Trhlíka na Rudě u Rakovníka.
Na tomto místě před 23 lety 18.2. 1990 tragicky zahynul Pája při cestě za kamarády na trampu.
Letošní setkání kamarádek a kamarádů připadlo na 16. 2. 2013. Jako každý rok se u pomníčku zavzpomínalo na věčného vtipálka Páju, poté mu kamarádi zahráli jeho oblíbené písničky . Po úkloně před pomníkem s celá parta přesunula do Restaurace na Rudě, kde se konala tradiční hudební produkce.
Celé setkání pro nás zachytil, zpracoval a podbarvil písněmi od Longa Tom Jenčík. Tak si i ti, kteří se nemohli zúčastnit, můžou zavzpomínat a zazpívat s kamarády
Gladly S.W. moc děkují Vandrtorně za podporu v hlasování do Hudebního poháru Country rádia 2012. Děkujeme všem kamarádům z Kladna, kladenska i vzdálenějších, kteří se sdružují okolo toho skvělého blogu za podporu a hlasy v těchto těžkých duelech. Moc si této vaší přízně vážíme už proto, že nám kladenský tramping, ale i nádherné trampské hospůdky v Kladně a okolí nejsou cizí, což většina z Vás moc dobře ví. Každý hlas v této vrcholové soutěži Country rádia je důležitý a my jsme Vám za každý hlas nesmírně vděčni. Přestože se nám velice daří, naše písničky jsou posluchači vděčně přijímány víme, že jsme především Vaše kapela – kapela kladeňáků, kteří mají romantickou duši a stále milují tento žánr, dnes tak opomíjený – a taky přírodu, o které tak rádi píšeme a je pro nás největší inspirací.
Milan, Jirka, Pepík a Honza – Gladly S.W.
*Pozvánka na setkání s trampskou písničkou a legendami kladenského hokeje*
Srdečně Vás zveme na setkání s trampskou písničkou a legendami
kladenského hokeje, které se uskuteční na
Kladenském zámku v Zámecké galerii v pondělí 17.2. 2014 od 17 hod.
Program:
-trampskou písničkou pohladí kladenské trampské legendy
-zavzpomínají, pohovoří kladenské hokejové legendy, které vyhráli před
čtyřiceti lety nejvyšší hokejovou soutěž
Akci pořádá na počest 90. výročí vzniku trampingu na Kladensku a 90.
výročí vzniku hokejového klubu Kladno občanské sdružení Společnost za
pozitivní přístup k životu.
Vstup volný.
Za o.s. Společnost za pozitivní přístup k životu Karel Huněk