Poslední boj o finále!!!

Vážení přátelé, kamarádi, fanoušci Gladly S.W.

Stojíme před branami velkého finále TOP 10 písní Hudebního poháru Country rádia. Jde o všechno a hlavně jde o všechny hlasy, které jste posílali až do dnešního dne. Zítra vypuknou poslední dva duely našich písniček a jak už jsem říkal, je úplně jedno, že ta druhá soutěží v podání Greenhorns. Obě jsou ale z naší autorské dílny a Gladly S.W. hraje Patronu z války ve svojí originální verzi a legendární Greenhorni v té upravené. Dnes jsem volal Honzovi Vyčítalovi a mám od něj vyřídit velké pozdravy všem fanouškům Gladly S.W. a poděkovat, že pomáhají k úspěchu Patroně z války v jejich podání. Přeje oběma písničkám úspěch ve finále.

A teď už k zítřku:

23.11. v 9:20 – Vítr nad Berounkou x Batalion (Spirituál kvintet)CR POHAR A

23.11. ve  13:00 – Patrona z války  x Outsider waltz (Wabi Daněk) CR POHAR A

Co k tomu dodat. Jsme vykulení stejně jako před třemi roky, že mohou naše písničky takovým způsobem oslovovat lidi a mít tak velký úspěch. Je to pro nás velký závazek a uděláme všechno, abychom své fanoušky nezklamali Dnes jsem dal na Facebook to, co si opravdu myslím:

Kamarádi, nemyslíme si, že se „Berounka“ musí líbit všem. Pokud k ní má někdo výhrady, může to být proto, že má rád jiný žánr, ale taky proto, že na BEROUNCE nikdy nebyl.. Milan a —

Gladly S.W.

tel.: 777 144 686

www.gladlysw.cz

Podobné příspěvky