Hudební pohár Country rádia 2011

Přátelé, kamarádi

připomínám všem našim fanouškům, kteří patří k příznivcům naší kapely a tvorby zítřejší důležitý krok – totiž poslední duel s písničkou skupiny Gympleři „Běž spát vzhůru do skal“ V případě postupu to znamená opět se se po roce ocitnout ve finalové 10. V posledních deseti písničkách, ve společnosti nejúspěšnějších hitů legend a hvězd Folku a Country, před jejichž odkazem a tvorbou se sluší smeknout. Jsme úřadující vítězové loňského ročníku a takoví to nemají u konkurenčních fanoušků nikdy lehké. O to více potřebujeme Vaši důvěru a podporu v následujících dnech. Jak už se mnohokrát ukázalo, žádného soupeře nelze podcenit a písnička Srpen 1968 je toho důkazem. Doufejme, že nám to vynahradí její starší a slavnější sestřička – písnička Vítr nad Berounkou.

Včera se uskutečnil v kladenském Dřeváku společný koncert naší kapely a hostů z Plzně – skupiny Lignit. Dopadl úžasně! Kluci se u nás cítili jako doma, komunikační bariéry se prakticky vůbec nekonaly, rozuměli jsme si od první chvíle a koncert který předvedli, nám může být zdrojem poučení a skupina velkým vzorem. Je třeba poděkovat Vám, celému publiku, které plzeňákům ukázalo, že Kladno má v tomto žánru obrovskou tradici a je jednou z jeho kolébek. Vytvořili jste nádhernou atmosféru a byli jsme na Vás pyšní!! S partou skromných plzeňských sympaťáků a obyčejných kluků, kteří hrají s velkým nasazením a radostí jsme se nesetkali poprvé. Byli už našimi hosty na festivalu Valdecký háj, který pořádala naše kapela a který se taky mimořádně vyvedl. jak vidno, spolupráce s Lignitem se vyplácí a nehodláme v ní nepokračovat. Čeká nás na oplátku hostování v Plzni, kam jste všichni naši nejvěrnější a „jezdící“ fanoušci samozřejmě zvaní. Termín se rýsuje na únor 2012.

I Lignit má své želízko v Hudebním poháru 2011. Jejich slavnější písnička Balada o Jenny sice vypadla, ale písnička Námořnická pokračuje v tažení. Obě naše kapely si nikterak nekříží v Poháru cestu a proto jsme se dohodli na spolupráci našich věrných fanoušků. My a věříme, že i Vy budeme v pondělí hlasovat pro jejich Námořnickou a jejich fanoušci nám pomůžou svými cennými hlasy v našem duelu. Prosíme a žádáme Vás o to 🙂 Pokud nadchnete k hlasování další lidi ve svém blízkém okolí, tím lépe. V případě, že by někdo chtěl hlasovat, ale nebude mít možnost poslouchat duely živě, ať mi dá vědět a domluvíme se na prozvonění.

Děkujeme, Vaši Gladly.
Milan Procházka – 777144686
www.gladlysw.cz

Milan, Jirka, Honza a Pepík

Lignit – NáMOŘNICKá – pondělí 21.11. druhý duel mezi 9 a 10 hodinou, u rádia cca v 9:20 – CR POHAR A – na tel. 900 06 03

Gladly S.W. – VíTR NAD BEROUNKOU – pondělí 21.11. druhý duel mezi 10 a 11 hodinou, u rádia cca v 10:20 – CR POHAR B – na tel. 900 06 03

Podobné příspěvky