Poděkování od Gladly S.W.

Kamarádi, přátelé, kladeňáci i nekladeňáci, všichni milovníci dobré a čisté muziky, která se dělá s láskou a s myšlenkou na obyčejné lidičky, kterým udělá radost a zahřeje je u srdíčka.
Kamarádi prosté české písničky,
Kladenská skupina Gladly S.W. vám z celého srdce děkuje za to obrovské množství hlasů, které nám pomohlo k takovému úspěchu!! Bez nadsázky mohu říct, že jsem z toho dojat..
Vaše podpora ať už našich nejbližších, kteří to s námi prožívali s velkými, nestrojenými emocemi nebo podpora mnoha a mnoha lidiček, které neznáme, nás v nejkrásnějším slova smyslu šokovala a obrovsky potěšila.
Zároveň nás ale velice zavazuje, abychom ukázali, že tento úspěch nebyla jen náhoda. Nikdy jsme neustali v myšlenkách na tvorbu a píšeme další a další písničky. Nezastavil nás ani obrovský úspěch v Talentu Country rádia 2010, který jsme vyhráli a nezastaví nás ani vítězství v ještě mnohem prestižnější soutěži. Jenom v průběhu Poháru vznikly 3 zbrusu nové písničky a další jsou rozpracované.
Naše první CD vyjde v druhé půlce listopadu a už teď máme materiál na další.
Jsme vaší podporou dojati, potěšeni a ještě jednou obrovský DíK, patří všem, kteří nám drželi palce, posílali hlasy a v neposlední řadě Vandrtorně, která v našem tažení sehrála velkou roli.
Za Gladly S.W. Milan
Už si jdou pro Pohár

Podobné příspěvky