Vandrtorna 5 let

 

 WabiJoe                                                                    Jardočka

Vandrtorna.cz  5let jsme tu s Vámi

V letošním roce oslaví náš blog vandrtorna.cz  již 5 let co jsme se osmělili oslovit hrstku kamarádů z Kladna a okolí stejné krevní skupiny vyznávající tramping, country muziku a vše co s tím souvisí. Protože jsme prožili mládí v duchu trampingu a touze po volnosti založili jsme s kamarády osadu Sitting Bull a trávili veškeré volné chvíle touláním přírodou. Na svých toulkách jsme získali nejenom zálesáckých dovedností, jak žít v souladu s přírodou a jak si jí vážit, ale i spoustu kamarádů. Tím pádem vznikl tento blog, aby oslovil lidičky stejného ražení a připomněli jim krásu prožitých chvil .

Začátek byl rozpačitý, protože jsme začínali víceméně z vody s minimálními zkušenostmi a asi s deseti fotografiemi. Postupem času jsme se začali učit a více či méně zdokonalovat. Tím se naše počínání rozšířilo o další aktivity: jako vzpomínka na kamarády,cancání,novoročenky,dějiny.osad.pozvánky na akce,školou na ukulele, fotky z dávna i současnosti a další. Založili jsme také rubriku“ Hitparáda“ a začali zveřejňovat  hudební tvorbu našich kamarádů, a tak se stalo, že jsme uvedli začínající a do té doby neznámou skupinu GLADLY S.W. Jejich píseň Vítr nad Berounkou, která nás hned chytla za srdce a po nás i desetitisíce dalších a stala se tak populární, že ji můžeme i několikrát denně slyšet na Country rádiu.

Ku příležitosti 5. Výročí vandrtorna.cz  pořádá Slavnostní  večer, U Meisnerů, kde společně oslavíme vznik našeho blogu a 50. Výročí založení osady Sitting Bull a skupina Gladly S.W. zahraje a představí písně ze svého druhého CD „Chleba z domácí mouky“.

Dovolujeme si srdečně zvát všechny příznivce k završení večera k tanci a poslechu zahraje i skupina „Buštěhradská dráha“.

Podobné příspěvky