KAŠNA – dříve – CHALOUPKA

Název Skupiny: Nic konkrétního, říkají nám – dříve Chaloupka nyní  ,,Kašna“
Datum a místo vzniku skupiny (Hospoda a podobně):Někdy kolem roku 2000 se od Mírka Burgra (Mecendy) odtrhlo pár lidí a začali hrát v hospůdce ,,Chaloupka´´. V podstatě více než kapela jsme spíše parta stárnoucích trempíků, ( v pracovním cyklu jsme již pouze dva – ostatní jsou už spíše trilobiti) kteří se slézají každé pondělí v hospodě ,,U Friedrichů´´ dříve U Kašáků.
Zakládající členové(stačí přezdívky):Marie Rollová – Rajda.  Tomáš Jenčík – Tom.  Milan Lužan- Mafiózo.  Vlastik Nykodým a to byl asi základ.
Účast na soutěžích a podobně:Soutěže nehrajeme, pouze oslavy a sem tam nějaký ten potlach.
Stručné dějiny skupiny:Potom co nás navždy opustila naše Máňa Rajda se kapela přeměnila. V kapele se  vystřídalo několik členů jako byli například  Vladislav Nývlt – basa,  Zdeněk Pajskr Dědek – basa,  Jirka Kožíšek – basa,  Vašek Sláma – kytara a další. V současnosti hrajeme ve složení, Tomáš Jenčík – Tom – kytara.  František Bečka – banjo.   Honza Karl – dvanáctka (né pivo – kytara).  Zdeněk Pajskr Dědek – basa,  Jarda Marx – foukačka,  Venca Sláma – kytara.  Zdeněk Henča – mandolína. Příležitostně s námi hrají kamarádi Jarda Pšenička, Svoboďák, Jirka Jankovec , Jirka Kouba,  Rudla Burda,  Jirka Kytka 

 Kde hrajete (hospoda,potlachy a podobně): Každé pondělí U Friedrichů ( Kašáků) od 20,00 hodin

ale někdy se  zakecáme – znáte to?!!

Tom

Podobné příspěvky