Finále – Berounka

Ahoj přátelé a kamarádi,

po krátkém odpočinku už jsem tu zase. 🙂 Prosíme vás, pokuste sehnat další hlasy pro Vítr nad Berounkou. Řekli jsme a asi jsem to málo zdůrazňoval, že Patroně pomůžeme do finále a tam pro ní už hlasovat nebudeme!! A už se stalo to, co jsem očekával – Patrona Berounku předběhla a je průběžně na druhém místě a Vítr nad Berounkou na třetím. Odpoledne to ještě bylo obráceně. Výrazně prý vede Žlutá kytka. Je to krásné zjištění, že jsme na předních místech, ale ještě jednou prosím: Hlasujte a v případě agitace u vašich rodin, známých a kamarádů, říkejte pouze o Berounce

CR 2 na telefon 900 06 03

Mám ještě jednu velkou prosbu. Kamarádi ze skupiny Lignit pro nás hlasovali ve všech duelech až do konce a určitě nám k postupům výrazně pomohli. Prosím klikněte pro ně v anketě na Rádiu Samson – Lignit, písnička Línej. jde to jen jednou týdně. Kdo chce, může poslat do Rádia S i mail. Prosím Vás o to, je to jen chvilička..

http://www.radiosamson.cz/content/text/cz/?stafle

Díky moc a pokuste se sehnat ještě další hlasy ve svém okolí, nejlépe hromadné odpaly – hospody, zábavy, porady, firmy apod.

Milan

Gladly S.W.
tel.: 777 144 686
www.gladlysw.cz

Podobné příspěvky