Do archivu

Dostali jsme krásná archivní fota.
Děkujeme za ně mockrát, Janě a Dewimu.
Zařadili jsme je do rubriky „Bylo neBylo.
Třeba na nich někoho poznáte?
na_rujaně-šurry,dědek,ema,dewi,za_nimi-ďuzna,mařena,lepa,jury,šňůrka_a_ajťa

Podobné příspěvky

  • Jirka Verfl

    Ahoj!

    Začínáme nový rok trochu smutně, ale to je život.  Jirka Verfl nás opustil.

    Jirka Verfl  28. 7.1928  –  1.1.  2013

    Jsem rád, že jsme se mohli na Setonu všichni ještě potkat…
    Dej prosím vědět ostatním kamarádům.

    Tom F

    PŮVODNÍ ZPRÁVA  Od: Zuzana Hahn
    Datum: 2.1.2013 – 15:22:19

    Milí zlatí

    Včera dopoledne v 10:10 tatínek zemřel v nemocnici v Peterboru. Byla jsem s ním až do poslední chvíle a netrpěl. I když už mě nevnímal, říkala jsem mu jaká s ním vždycky byla sranda, a zpívala mu písničky: Pouťovku, Prázdné sedlo v staré ohradě a poslední Ty jsi to moje zlato…

    Tak na něj zvedněte sklenku, zavzpomínejte si a zazpívejte. Měl nás všechny moc rád a odešel tak jak žil – bez kompromisu.

    Další fotky jsou:  http://tomfous.rajce.idnes.cz/Tichy_Seton_2012

    Jirka mezi kamarády:

    Táta si přál být zpopelněn a popel roztroušen na chatě. Nevím, jestli to tu je legální, ale pokusím se to brzy zjistit. Máma si přeje zatím jen malou soukromou kremaci pro rodinu, a za par měsíců uspořádáme oslavu jeho života.
    Ozvu se až budu mít víc informaci.

    Děkujeme Vám za Vaši lásku a podporu. Prosím rozešlete si to mezi sebou.

    Zuzana

    za Jarmilku, Iana a Brandon

    Zuzana Hahn

     

     

  • Dr. Jiří Kraus.

    Dne 13.3.2010 zemřel náš
    kamarád a šerif osady Jezevci
    Dr.Jiří Kraus.
    Čest jeho památce a trempské
    ,,AHOJ“ Jirko.
    DR. Kraus Jiří
    Tom.
  • Jiří Jižan Šustr 2.5.2013

    Michelle von Schuster
    přátelé,kamarádi…….
    vzdejte se mnou hold tomu nejlepšímu lučištníkovi,kamarádovi,tátovi,dědovi,jižanovi,tomu nejstatečnějšímu vojákovi,který nás 2.5.2013 po tragické události navždy opustil.ahooooooooooooj kamaráde.

    Joe

    Vzpomínku na Joa vytvořila: Michelle von Schuster. Je to i odkaz na Jižanův  facebook.

    Vzpomínat budeme i my na báječného a dlouholetého kamaráda.

    Za Vandrtornu Jardocka.

  • Henča 28.9. 2013

    Dne 27.9.2013 u Friedrichů – Kašáků v Kladně oslavil své sedmdesátiny náš kamarád, tremp, vodák, muzikant, recitátor, sportovec a Bůh ví co ještě všechno je Zděnek,,Henča“ Höniger.  Na velice vydařené oslavě se sešlo opravdu hodně kamarádů a muzikantů,tak posílám pár fotek na ukázku.

    Tom

    Jsou zde:  Zděnek Henča 70.

  • Jaroslav Samson Lenk 12.8. 2011

    Jaroslav Samson Lenk, původním jménem Jaroslav Lenk (* 12. srpna 1956, Plzeň) je český folkový a trampský zpěvák, kytarista, textař, písničkář.
    Když se po vojně na nábor dostal na Kladno, založil tam folkovou skupinu Máci (1976-1993). Do trampské skupiny Hop Trop (od roku 1980) se dostal po seznámení s jiným jejím členem Ladislavem Huberťákem Kučerou (údajně díky rozbité kytaře, kterou si u Huberťáka nechával opravit). Od roku 1993 vystupuje se svou skupinou Samson a jeho parta. V triu s Vlastou Redlem a Slávkem Janouškem nahráli tři dlouhohrající desky / CD.
    Do jeho tvorby patří mimo jiné i písně k večerníčkům (Madla a Ťap, Vydrýsek, Méďové, Ježek Aladin atd.). V roce 2008 s ním spříznění lidé založili malou soukromou rozhlasovou stanici Rádio Samson.
    Tak Jardo. Všechno nej, ať Ti to pořád, tak pěkně hraje!
    Přeje Wabi Joe a Jardocka.
    Jaroslav Samson Lenk